עגורנים | לירז הנדסה ייבוא ושיווק

עגורנים משמשים לפתרון הרמה במרחב של חלל העבודה ואו מחוץ למבנה.
בבחירת עגורן ישנן אפשרויות שונות ומגוונות: עגורן רוכב חד קורתי, עגורן רוכב דו קורתי, עגורן תלוי עגורן טלסקופי, עגורנים אוטומטים ממוחשבים  ועוד.
משקל ההרמה שניתן להרים בעזרת עגורן הינו החל ממאות קילוגרם ועד עשרות ומאות טון. העגורן הכבד ביותר שחברתנו התקינה הוא 450 טון.

 לירז הנדסה מייבאת מתקני הרמה כדוגמת עגורנים ומוצרי הרמה ושינוע נוספים. כל זאת תוך הקפדה על איכות ואמינות מתוצרת החברות המובילות בעולם בתחומן. כמו כן מפעל לירז הנדסה מעניק שירותי תיקונים למתקני הרמה.

ישנם משתנים רבים לבחירת העגורן הנכון:

• שטח העבודה
הפרעות בשטח (מכונות, צנרת, תאורה ועוד).
סוג האווירה באתר: עבודה בחוץ, עבודה באווירה קורוזיווית, עבודה באזור נפיץ EX, עבודה באבק, ברטיבות ועוד.

לבחירת סוג העגורן ופתרון ההרמה, אנו ממליצים להתייעץ עם מומחה.
בלירז הנדסה אנשי מקצוע בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום, אנו נבקר אצלכם, נשמע ונאפיין את הצרכים שלכם ובהתאם נמליץ על הפתרונות הנכונים ביותר על מנת להתאים לכם את החליפה המתאימה בדיוק לכם. לאחר הביקור תועבר אליכם הצעת  מחיר מפורטת, הכוללת את צורת הפתרון לנדרש, לוחות זמנים ומחיר.

אנחנו בלירז הנדסה מתמחים בפתרונות מיוחדים ולא סטנדרטים ומשתמשים בציוד ההרמה האיכותי ביותר הקיים היום בשוק, מתוצרת חברת Stahl CraneSystems הגרמנית, המספקת כננות וגלגלות איכותיות, בעלות אטימות מנועים ולוחות החשמל של עד IP66 במידת הצורך וכן ציוד חשמלי מוגן פיצוץ, צביעה מיוחדת ועוד.

עגורן גשר חד קורתי | לירז הנדסה

עגורן גשר

עגורן מוגן פיצוץ Ex

עגורן מוגן פיצוץ Ex

מתקני הרמה אוטומטיים ממוחשבים

עגורנים אוטומטיים ממוחשבים

עגורן חד קורתי

עגורן דו קורתי

עגורן דו קורתי

עגורן תלוי

עגורן תלוי

למידע על עגורנים נוספים:

דילוג לתוכן