עגורן שער

 
התעשיה של ימינו התפתחה מאוד, מפעלים גדולים משתמשים כיום באמצעי הרמה ושינוע מתקדמים. מפעלים כאלו זקוקים למנופים ועגורנים כדי לענות על שורה של שרותים כמו העמסה, הובלה, העלאה,הורדה, כאשר אחד הפתרונות לכך הוא עגורן שער.

זהו בעצם סוג של מנוף ענק שבנוי להרים משאות כבדים ומשתמשים בו לשינוע והובלה במפעלים ומחוצה להם כמו גם בנמלים. צורתו של עגורן השער היא צורת האות "ח" והוא בנוי מקורות אופקיות הנתמכות בעמודים. העמודים נעים על גבי מסילה קבועה או על גבי גלגלים בגובה הרצפה.
 

מהי פעולתו של עגורן שער?

 
לעגורן שער שלוש הצירי תנועה: אורכי, רוחבי וציר הגובה. עגורן השער בנוי מגוף קשיח בעל זרועות פלדה מאסיביות המופעלות ע"י מנועים חשמליים. מבנה העגורן בנוי על קורות אנכיות כשהחיבור הוא באמצעות קורה עלית, שמאפשרת לחבר עליה מתקן הרמה ולחבר אליו את הציוד שרוצים לשאת או להעביר. הצורה המיוחדת שלו מאפשרת להרים ציוד כבד יותר ממשקלו שלו עצמו.
 

מדוע עגורן שער?

 
עקב מבנהו החזק,עגורן השער יכול לשאת ציוד בעל משקל רב. השימוש בו פשוט ובמפעלי תעשיה רבים ובנמלים מעדיפים אותו ככלי ההרמה השימושי והחיוני ביותר על פני סוגי עגורנים אחרים. יתרון נוסף הוא שינוע מהיר של משאות, דבר שמאפשר לקיים קצב פעילות קבוע על פי לוח זמנים,כפי שנדרש במפעל טיפוסי.

חיוני מאוד להזמין שרותי הרמה, הנעה וציוד הקשור לעגורנים מחברה מקצועית ובעלת נסיון בתחום. חברת לירז הנדסה מתמחה בנושא זה משנת 1995. החברה מייבאת ציוד ואביזרים מהרמה הגבוהה ביותר ומהחברות המובילות בתחום. במסגרת שרות הלקוחות, מעניקה לירז הנדסה שרות כולל משלב אפיון והגדרת הצרכים, המשך במציאת פתרון מתאים ללקוח וכלה באספקה והתקנת מוצר סופי ואיכותי. את כל זה משלים מערך שרות התיקונים והתחזוקה מהשורה הראשונה. לפרטים נוספים צלצלו אלינו לטלפון 0723221167.
 
 

עגורני שער מאלומיניום מתוצרת חברת SCHILLING גרמניה

 
  • לעומס עבודה של עד 3 טון.
  • אפשרות שינוי גובה הרמה אפשרות שינוי פתח העגורן
  • עגורן מתקפל, קל לנסיעה
  • קל לפירוק והרכבה
  • תוספת כאופציה גלגלי נסיעה
  • קרונית נגררת קלה לנסיעה כוללת בלם
  • איכות גרמנית
 
עגורן שער