עגורן זרוע

 
הצורך בשינוע משקלים כבדים דורש פתרון קבוע בכל מרחב עבודה

במרחבי עבודה רבים ישנו צורך מהותי ובסיסי ביותר, כחלק מעבודת היום יום, בשינוע יעיל של משקלים כבדים. מרחב העבודה המדובר יכול להיות מרחב ייצור במפעל, מרחב פריקה וטעינה של ציוד בתוך מחסן כזה או אחר, מרחב של סדנאות עבודה בהן עובדים עם חומרי גלם כבדים – ישנן דוגמאות רבות והמכנה המשותף הוא ברור – הצורך בשינוע יעיל של משקלים כבדים.

השינוע היעיל הזה לא מגיע מעצמו, ודורש מערכות שמתאימות באיכותן ובעבודתן למשימה חשובה זו, שתתבצע בצורה המתאימה ביותר למרחב ובצורה הבטיחותית ביותר עבור העובדים בו. עגורן זרוע מהווה פתרון הטוב ביותר שמתאים גם למרחבים בעלי תשתית רעועה יחסית – וכעת נסביר את עבודת המערכת הזאת.
 

עגורני זרוע הם פתרון דינמי המתאים לשינוע משקלים כבדים

 
מבחינת מבנה המערכת, עגורן זרוע מבוסס בדרך כלל על תשתית חזקה ומרכזית המחזיקה את המערכת – בדרך כלל עמוד פלדה מרכזי וחזק, אך לא מן הנמנע גם בחיבור לתשתית קיר הבטון עצמו אם הדבר מהווה פתרון מתאים. לתשתית היסוד הזו מתחברת זרוע פלדה שנעה על ציר, שהיא למעשה מהווה את העגורן עצמו – הציר המחובר נותן לזרוע תנועה רוחבית שיכולה להגיע עד ל-180 מעלות בהתאם למערכת, ועל גבי הזרוע עצמה מחוברת כננת הרמה שיכולה לנוע קדימה ואחורה על גבי הזרוע, כך שנוצר גם ציר עומק ואורך שנחוץ לעבודה דינמית ונוחה. הכננת מחוברת כמובן למנוע הרמה ולכבל הרמה, וכך למעשה ניתן לשנע את המשקלים הכבדים בצורה נוחה במיוחד – עם וו, מתקן מגנטי, חבקים או כל פתרון הרמה מתאים אחר בהתאם לצרכי העסק שלכם.
 
עגורן זרוע
 

דגשים עבור המערכת

 
אם הבנתם את עבודתם של עגורני הזרוע עד כה, אתם בוודאי מבינים שמדובר בפתרון הטוב ביותר שיכול בהחלט לפתור בעיות של שינוע משקלים כבדים בבית העסק שלכם – אך יש כמה דגשים שחשוב להקפיד עליהם. ראשית, חשוב להבין כי המערכות השונות בתחום זה כיום אמנם מבטיחות מציאה של המערכת המתאימה לכם, אך גם מכתיבות כי עליכם לדעת כיצד לבחור נכון, ואת זה יש לעשות בניתוח של מרחב העבודה, הבנת הצירים הנחוצים לשינוע המשקלים הכבדים, והתאמת מערכת בטוחה ואידאלית בהתאם לכך.

היתרון של עגורן זרוע לעומת פתרונות קבועים אחרים כמו עגורן גשר או גלגלות הרמה הוא בהיותו פתרון דינמי שיכול להתאים גם למרחבים בהם התקרה היא לא יציבה מספיק לתשתיות אלה – וכך אם יש צורך בפתרון הרמה קבוע במחסן או יביל – זהו פתרון איכותי עבורכם.

 

לירז הנדסה מבטיחים לכם את מתקני ההרמה הטובים ביותר

 
בכל מה שקשור למערכות הנדסה כמו עגורן זרוע, לא תמצא פתרונות טובים יותר מאלה של לירז הנדסה. אנחנו עובדים עם מיטב המותגים, ועם אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, לפרטים נוספים צור איתנו קשר ונשמח לספק לך את השירות הטוב ביותר.