מתקני הרמה בואקום

 
חברת FEZER, הגרמנית, יצרנית מתקני הרמה בואקום ומשווי עומס.
מערכות ההרמה בואקום מיוצרות בהתאם לתקנים אירופאים מחמירים.
כולל אפשרות למשווה עומס עם ואקום, המאפשר הרמה באמצעות צינור שרשורי ופעולת הרמה והורדה ללא מאמץ.

קישור לאתר החברה: www.fezer.com

 
 

מהם מתקני הרמה בואקום?

 
המטרה של מתקני הרמה היא ברורה: הרמת פריטים כלשהם לגבהים שונים. ולמרות זאת, כאשר מבינים שיש צורך להתחשב בגודל הפריט, במשקל הפריט, ובעדינות וברגישות של כל פריט ופריט - ניתן להבין כי לא מדובר באירוע בשינוע פשוט. חברת FEZER הגרמנית מייצרת מתקני הרמה בואקום הפועלים באמצעות זרוע שמפעילה תת לחץ על הפריט המורם, ובכך יוצרת ואקום מספיק חזק להרמת הפריט ממש דומה לשיטת הפעולה של זרוע שואב האבק הביתי. מוצרים אלו עומדים בכל הסטנדרטיים האירופיים הכי מחמירים.
 
 
 
מתקני הרמה בואקום
 
 

בין מוצרי החברה:

 
  • מתקני הרמה בואקום
  • מניפולטורים
  • בלנסרים משווה עומס
  • עגורנים עם מערכות ואקום ומשווי עומס
  • עגורני זרוע עם מערכות ואקום ומשווי עומס
  • מתפסים לארגזים, משטחים ועוד.
 
 
 
 

מה היתרונות של הרמה בואקום?

 
  • שמירה על המוצר - בניגוד למתקני הרמה אחרים שעשוים לייצר נזק בלתי הפיך למוצר המורם, מתקני ההרמה בואקום מסוגלים להרים פריטים שונים אל על, מבלי לפגוע או לפגוע באיכות המוצר או בשלמות המוצר. כל זאת נעשה הודות לטכנולוגיות החדשניות על בסיסן מפותחים מתקני הרמה בואקום.

  • התאמה לצרכי עבודה שונים והרמת מטענים שונים - הודות למגוון הקיים בתחום, ניתן להתאים את סוג העבודה הרצויה למתקן המתאים. כמו כן, למרבית המתקנים ישנה זרוע הידראוליטית שמאפשר התאמה וכיוונון לפריט המורם. באמצעות השיטה הזו, ניתן להרים שקי חול, משטחי עץ או זכוכית, לוחות מתכת, חביות, קופסאות קרטון, צינורות וכו׳.

  • פשטות, יעילות ומהירות תוך מינימום מאמץ - פעמים רבות, יש צורך בהרמת מטענים כבדים ומסובכים, מה שגם מצריך כמות פועלים גדולה, וגם מקשה על הפועלים ופוגע בבריאותם. שימוש במתקני הרמה מאפשרת לעובד אחד בלבד להרים הרבה מטענים, כבדים או גדולים ככל שיהיו, כך שתהליך נעשה בצורה יעילה ומהירה יותר, תוך חיסכון כלכלי. העובד יכול להשתמש ביד אחת לשלוט בהגיים ולהרים מטענים שלא יכל להרים אפילו בשתיים! כמו כן, סחיבת משקלים כבדים עשויה לפגוע בבריאות העובד. השימוש במתקני ההרמה מאפשר לעובד להמשיך בעבודתו, מבלי חשש שיפגע בבריאותו.
 
 
 
 
 
 

השימוש במתקני הרמה בואקום מקל על חיינו

 
מתקני ההרמה בואקום מאפשרים לנו להרים מטען, כבד, גדול או עדין ככל שיהיה, ביעילות ובקלות. לירז הנדסה, נותן את המענה הטוב ביותר והבטוח ביותר להרמת מטענים תוך שימוש בציוד התומך בשיטת ואקום. הודות למגוון מתקני ההרמה בואקום, ביכולתינו להרים כל מטען שנרצה, תוך שמירה מיטבית על איכותו, ותוך חיסכון כלכלי ושימוש בפחות כח אדם.
 
 
 
לפרטים נוספים והזמנות צרו איתנו קשר: 072-3221167