כננת הרמה חשמלית

 
הצורך להעביר חפצים ממקום למקום

להעביר חפצים ממקום למקום נראה לנו משימה פשוטה אך כשמגיעים לגבהים ולמקומות רחבים מאוד המשימה יכולה להיות מאוד לא יעילה ולעתים בלתי אפשרית. המשימה הזו יכולה להיות אצלנו בבית כשאנחנו רוצים לסדר כמה דברים במחסן, יכולה להיות בעסק או במפעל גדול ועצום ממדים.

המשימה של שינוע דברים תמיד נתקלה בבעיה עד שהגיע לעולם כננת הרמה חשמלית. כננת ההרמה החשמלית היא סוג של וו שיכול לתפוס חפצים מסוימים ולשנע אותם ממקום למקום יש מגוון רחב של כננות כאשר חלקן מתאימות לתעשיות גדולות וחלקן ביתיות ומי שרוצה יעילות בעבודה הגיע הזמן שירכוש לעצמו אחת.
 

כננת הרמה חשמלית - לעסק ולמפעל

 
  • כמו כל דבר בתעשייה גם תחום הסידור והשינוע מתייעל מרגע לרגע. אם בעבר כדי להעביר סחורה ממדך מסוים למדף אחר היינו צריכים להרים את הסחורה בידיים שלנו ולעלות על סולם היום אין צורך לעשות את זה. כננת הרמה חשמלית מייעלת משמעותית את כל זמני העבודה וכך יש יותר הספק עבודה שאליו באמת נחוצים עובדים. כננת הרמה יכולה לשאת את הציוד לכול מקום שרוצים לפי ההגדרות שלה וכך זמני העבודה מתקצרים ביותר מה שמביא להתייעלות כוללת.

  • במקום להוציא עלויות כבדות מאוד על עשרות עובדים במפעל או במחסן מסוים, כננת הרמה חשמלית אחת, או שתיים, יכולות לעשות את אותה עבודה. מי שמחפש לחסוך לטווח הארוך רכישת כננת הרמה חשמלית היא הצעד החשוב ביותר שהוא יוכל לקבל. כננת הרמה כזו יכולה לעלות כמה אלפי שקלים טובים אך לטווח הארוך החיסכון שלה יהיה גדול מאוד ולא מדובר על טווח עתידי ורחוק מאוד אלא על כמה חודשים של עבודה. החיסכון בכוח האדם משמעותי ביותר והפעולות פשוטות ומתבצעות לא מאמץ וסיכון פיזי או בריאותי של אחד העובדים.

  • כננת הרמה חשמלית יכולה לתת לכם את האפשרות לעבוד יותר לגובה וכך לחסוך במקום. כשמדובר במחסנים גדולים מאוד לא תמיד יש אפשרות להעלות משאות וסחורות גבוה למדפים העליונים כיוון שאחרי זה מסובך מאוד להוריד אותם. רק מקומות בהם יש כננות הרמה חשמליות יכולות לסדר סחורה או לבצע עבודות במצבים כאלו ואם אתם רוצים לחסוך במקום ולאפסן לגובה, הכננת מחכה לכם כדי לבצע עבודה יעילה, מהירה ובטוחה.
 
כננת הרמה חשמלית
 
 

כננת הרמה חשמלית - סוגים:

 
יש שני סוגים ראשיים כאשר כננת ההרמה הראשונה היא סטטית לחלוטין. כננת זו בנויה ממסילות שמותקנות בתקרה וכך היא יכולה להגיע למעשה לכל מקום שהוגדר מאש אם יש מחסן מסוים או שטח מיון מסוים הכננת יכולה להגיע מנקודה א' לנקודה ב' בקלות. כננת כזו מצריכה בניית תשתית מתאימה אך בהנחה שהמפעל לא הולך לזוז בשנים הקרובות אין לכם ממה לדאוג.

לעומת זאת, יש את כננת ההרמה החשמלית. כננת כזו היא כננת איכותית אך בדרך כלל יכולה לשאת פחות משקל ואותה אפשר לנייד על רכב. כננות כאלו יכולות להיות גם מחוברות ללא מסילות ותבניות בתקרה ולכן התפעול שלהן והמקומות שהן מגיעות גמיש יותר.
 
 

כננת הרמה חשמלית לפי יכולת העמסה

 
חשוב לציין שגם כננות הרמה חשמליות מוגבלות ביכולת ההעמסה שלהן ואם אתם רוצים כננת מתאימה חשוב שתדעו מהו המשקל המקסימלי שתרצו לשנע. ישנן כננות ביתיות שיכולות לסחוב עד טון אחד בלבד ולעתים כמה מאות קילוגרמים ספורים כאשר הכננות הרציניות במפעלים גדולים או בנמלים יכולים לשאת כמה טונות. ישנן כננות שמסוגלות לשאת עד 10 או 15 טון ולכן חשוב לבחור לפי נתון זה.